Uživatelský účet

Punčochy Óda Barrandov

AKTUÁLNÍ UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY:


 • Dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za Vaší přízeň a popřáli Vám za náš obchod Punčochy Óda Barrandov a současně za e-shop puncochyoda.cz příjemné nákupy, krásné dny plné sluníčka, barev, vůní a dobré nálady.

 • Objednávky z našeho e-shopu vyřizujeme každý všední den v naší aktuální otevírací době (viz Provozní doba - Kontakty)>. Platby při zvolení způsobu dopravy OSOBNÍ ODBĚR jsou možné platební kartou na prodejně, platební kartou (ePlatba) nebo bankovním převodem na náš účet číslo: 2001615196/2010 -VS číslo objednávky. Pro snadnější platbu nově dodáváme do faktur QR kód.
 •  

 • Pokud zvolíte platbu bankovním převodem nebo platební kartou, doporučujeme vyčkat na potvrzení skladové dostupnosti, teprve po té Vás vyzveme k úhradě objednávky (platbu lze odložit), děkujeme za trpělivost. V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat: e-mailem puncochyoda@seznam.cz nebo aktuálně na číslech 607 120 627, 605 999 645.  ZÁSILKOVNA.CZ:

 • Jsme pro Vás i nadále VÝDEJNÍ a PŘÍJMOVÉ místo (od 10:00 do 17:30 hod) dopravce Zásilkovna.cz. Na naší prodejně lze platit v hotovosti nebo platební kartou, při platbě v hotovosti Vás prosíme o připravení částky nejlépe přesně v hodnotě zásilky.

 • Veškeré informace k Vaší zásilce dopravce Zásilkovna.cz naleznete v potvrzovací zprávě dopravce s pokyny k vyzvednutí spolu s obdržením HESLA pro výdej zásilky nebo na stránkách:
  https://www.zasilkovna.cz
  TRASOVÁNÍ ZÁSILKY po zadání čísla dopravce Z ... .... .... .


 • PODANÉ ZÁSILKY PŘÍJMÁME ve všední dny od 10.00 do 17.30 hod nezávisle na zaplnění prodejny pro výdej zásilek.
 • Pouze při podání nadměrných zásilek nebo velkého množství balíčků doporučujeme telefonicky ověřit kapacitu naší prodejny. Zásilky podané po 11.00 hod., budou předány dopravci následující pracovní den (čas je závislý na příjezdu řidiče dopravce). Pro podání stačí uvést heslo vygenerované dopravcem nebo originální štítek s čárovým kódem nalepený na zásilce.