Uživatelský účet

Punčochy Óda Barrandov

AKTUÁLNÍ UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY:PRÁZDNINOVÁ PROVOZNÍ DOBA (od 1.7. do 31.8.2020):
OTEVŘENO: PONDĚLÍ - ČTVRTEK (10-18.00 hod)
ZAVŘENO: PÁTEK, SOBOTA, NEDĚLE
DOVOLENÁ: 27.7. - 31.7.2020POZOR! VÝLUKA TRAMVAJÍ SMÍCHOVSKÉ NÁDRAŽÍ - BARRANDOV, tramvaje nahrazuje do ukončení rekonstrukce tramvajové trati AUTOBUS X12 ze zastávky Na Knížecí do Hlubočep. Z Hlubočep jezdí tramvaj č. 32 na Barrandov. Ze Smíchovského nádraží tramvaje ani náhradní doprava X12 nejezdí.


Objednávky z našeho e-shopu vyřizujeme každý všední den v naší otevírací době již bez omezení platebních podmínek dopravce Zásilkovna.cz. Platby jsou možné v hotovosti i bankovním převodem na náš účet číslo: 2001615196/2010 (VS číslo objednávky, pro snadnější platbu nově dodáváme do faktur QR kód).


Pro osobní odběr lze uhradit platbu bankovním převodem i v hotovosti přímo na výdejním místě (BEZ MOŽNOSTI PLATBY KARTOU, terminál není propojen se systémem e-shopu, děkujeme za pochopení). Pro snadnější platbu nově dodáváme do faktur QR kód. 


Vstup do prodejny je umožněn pouze PRO JEDNOHO ZÁKAZNÍKA S NASAZENOU ROUŠKOU PŘES NOS A ÚSTA, v jeden okamžik (s tolerancí 1 člena rodiny), děkujeme za pochopení - Vaše i naše zdraví je pro nás nejdůležitější.Jsme pro Vás zpět VÝDEJNÍ i PŘÍJMOVÉ místo dopravce Zásilkovna.cz. Dopravce Zásilkovna opět umožňuje platit za zboží v hotovosti na všech výdejních místech dopravce (NA NAŠÍ PRODEJNĚ NELZE PLATIT ZBOŽÍ DOPRAVCE ZÁSILKOVNA PLATEBNÍ KARTOU). Veškeré informace dopravce Zásilkovna.cz naleznete na stránkách: https://www.zasilkovna.cz.


Při volbě platby bankovním převodem vyčkejte potvrzení skladové dostupnosti, teprve po té Vás vyzveme k úhradě objednávky, děkujeme za pochopení. V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat: e-mailem puncochyoda@seznam.cz nebo aktuálně na číslech 607 120 627, 775 366 900, 605 999 645.Děkujeme za Vaší vstřícnost a přejeme Vám především pevné zdraví!


 • Akce rozdávání slevových kartiček při nákupu v hodnotě nad 250,00 Kč byla ukončena. Kartička není časově omezena. Majitelé kartiček mohou využít při nasbírání 5-ti bodů slevu 100 Kč z posledního nákupu (získání 1 bodu je podmíněno nákupem zboží v našem kamenném obchodě v částce nad 250 Kč).

 • „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ Zákon č. 112/2016 Sb; o evidenci tržeb § 25 odst. 2 písm. a)

 • Nově pro pohodlnější nákup našich zákazníků zavádíme od 1. března 2017 možnost platby platební kartou (netýká se zákazníků při výdeji zboží dopravce Zásilkovna.cz ani zákazníků při výdeji zboží z našeho e-shopu).

 • Navštivte náš E-SHOP na adrese: WWW.PUNCOCHYODA.CZ , který pro Vás postupně doplňujeme!

 • NÁŠ SORTIMENT:

  Punčochové zboží (punčocháče) dětské, dámské, pánské, pro každý den, společenské, zdravotní, nadměrné a extra dlouhé velikosti, těhotenské, svatební, formující, luxusní, bavlněné, bambusové, thermo punčocháče, punčochy samodržící, punčochy na podvazek, ponožky klasické, zdravotní, diabetické, sportovní, podpůrné, outdoor, treking, thermo ponožky, plážové, zátěžové, silonové, pracovní, dále podkolenky, nadkolenky, návleky, rukavice, thermo prádlo, spodní prádlo značky Wolbar, doplňkový prodej – potítka na ruce, fitness prádlo, kompresní bandáže Voxx a mnoho dalších produktů.


  Zboží lze vybrat v klidu domova na výše uvedených odkazech. Poté stačí zaslat poptávku (formulář ZDE) na naši e-mailovou adresu: puncochyoda@seznam.cz nebo přes e-shop www.puncochyoda.cz a v nejbližším možném termínu Vám sdělíme dostupnost a cenu.


  Zboží, které nemáme skladem pro Vás obratem objednáme u dodavatele.