Uživatelský účet

Punčochy Óda Barrandov

AKTUÁLNÍ UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY:


 • Dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za Vaší přízeň a popřáli Vám za náš obchod Punčochy Óda Barrandov a současně za e-shop puncochyoda.cz hodně štěstí, spokojenosti a především pevné zdraví.

 • Objednávky z našeho e-shopu vyřizujeme každý všední den v naší aktuální otevírací době mimo čerpání naší dovolené a letní zkrácené provozní doby (viz Provozní doba - Kontakty). Platby při zvolení způsobu dopravy OSOBNÍ ODBĚR jsou možné v hotovosti nebo bankovním převodem na náš účet číslo: 2001615196/2010 -VS číslo objednávky, BEZ MOŽNOSTI PLATBY KARTOU, terminál na prodejně není propojen se systémem e-shopu, děkujeme za pochopení. Pro snadnější platbu nově dodáváme do faktur QR kód.
 •  

 • Při volbě platby bankovním převodem vyčkejte potvrzení skladové dostupnosti, teprve po té Vás vyzveme k úhradě objednávky, děkujeme za trpělivost. V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat: e-mailem puncochyoda@seznam.cz nebo aktuálně na číslech 607 120 627, 605 999 645.


 • ZÁSILKOVNA.CZ:
  Jsme pro Vás i nadále VÝDEJNÍ a PŘÍJMOVÉmísto (od 10:00 do 17:30 hod) dopravce Zásilkovna.cz. NA NAŠÍ PRODEJNĚ NELZE PLATIT ZBOŽÍ DOPRAVCE ZÁSILKOVNA PLATEBNÍ KARTOU, z tohoto důvodu Vás prosíme o připravení částky nejlépe přesně v hodnotě zásilky. Veškeré informace dopravce Zásilkovna.cz naleznete na stránkách: https://www.zasilkovna.cz.
  karta_ne.png
  .
  PŘÍJEM ZÁSILEK JE LIMITOVÁN KAPACITOU NAŠEHO VÝDEJNÍHO/PŘÍJMOVÉHO MÍSTA I VELIKOSTÍ PODANÝCH ZÁSILEK
  . PODANÉ ZÁSILKY PŘÍJMÁME MAXIMÁLNĚ DO ROZMĚRU SOUČTU STRAN 120 CM S HMOTNOSTÍ DO 5 KG. Zásilky podané po 11.00 hod. budou předány dopravci nejdříve následující pracovní den.
  5kg_+_mira.png

 • Akce rozdávání slevových kartiček při nákupu v hodnotě nad 250,00 Kč byla ukončena. Kartička není časově omezena. Majitelé kartiček mohou využít při nasbírání 5-ti bodů slevu 100 Kč z posledního nákupu (získání 1 bodu je podmíněno nákupem zboží v našem kamenném obchodě v částce nad 250 Kč).

 • „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ Zákon č. 112/2016 Sb; o evidenci tržeb § 25 odst. 2 písm. a)

 • Na naší prodejně lze platit za nákup našeho zboží v hotovosti nebo platební kartou (netýká se zákazníků při výdeji objednaného přes internet).