Uživatelský účet

Punčochy Óda Barrandov

AKTUÁLNÍ UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY:


 • Vstup do prodejny je i nadále z důvodu malého prostoru OMEZEN - platí pouze pro jednoho zákazníka s respirátorem (1 zákazník v jeden okamžik), děkujeme za Vaší trpělivost. Vaše i naše zdraví je pro nás nejdůležitější.


  Objednávky z našeho e-shopu vyřizujeme každý všední den v naší aktuální otevírací době. Platby při zvolení způsobu dopravy OSOBNÍ ODBĚR jsou možné v hotovosti nebo bankovním převodem na náš účet číslo: 2001615196/2010 -VS číslo objednávky, BEZ MOŽNOSTI PLATBY KARTOU, terminál není propojen se systémem e-shopu, děkujeme za pochopení. Pro snadnější platbu nově dodáváme do faktur QR kód. 

 • Při volbě platby bankovním převodem vyčkejte potvrzení skladové dostupnosti, teprve po té Vás vyzveme k úhradě objednávky, děkujeme za pochopení. V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat: e-mailem puncochyoda@seznam.cz nebo aktuálně na číslech 607 120 627, 775 366 900, 605 999 645. • ZÁSILKOVNA.CZ:
  Jsme pro Vás i nadále VÝDEJNÍ a PŘÍJMOVÉ místo dopravce Zásilkovna.cz. NA NAŠÍ PRODEJNĚ NELZE PLATIT ZBOŽÍ DOPRAVCE ZÁSILKOVNA PLATEBNÍ KARTOU, z tohoto důvodu Vás prosíme o připravení částky nejlépe přesně v hodnotě zásilky. Veškeré informace dopravce Zásilkovna.cz naleznete na stránkách: https://www.zasilkovna.cz.
  karta_ne.png
  PŘÍJEM ZÁSILEK JE LIMITOVÁN KAPACITOU NAŠEHO VÝDEJNÍHO/PŘÍJMOVÉHO MÍSTA I VELIKOSTÍ PODANÝCH ZÁSILEK. PODANÉ ZÁSILKY PŘÍJMÁME MAXIMÁLNĚ DO ROZMĚRU SOUČTU STRAN 120 CM S HMOTNOSTÍ DO 5 KG. Zásilky podané po 12.00 hod. budou předány dopravci nejdříve následující pracovní den.

  ZÁSILKY PODANÉ VE ČTVRTEK V OBDOBÍ LETNÍCH PRÁZDNIN, BUDOU PŘEDÁNY DOPRAVCI NEJDŘÍVE V PONDĚLÍ.
  5kg_+_mira.png

 • Akce rozdávání slevových kartiček při nákupu v hodnotě nad 250,00 Kč byla ukončena. Kartička není časově omezena. Majitelé kartiček mohou využít při nasbírání 5-ti bodů slevu 100 Kč z posledního nákupu (získání 1 bodu je podmíněno nákupem zboží v našem kamenném obchodě v částce nad 250 Kč).

 • „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ Zákon č. 112/2016 Sb; o evidenci tržeb § 25 odst. 2 písm. a)

 • Na naší prodejně lze platit v hotovosti nebo platební kartou (netýká se zákazníků při výdeji zboží dopravce Zásilkovna.cz ani zákazníků při výdeji zboží z našeho e-shopu).

 • Navštivte náš E-SHOP na adrese: WWW.PUNCOCHYODA.CZ , který pro Vás postupně doplňujeme!

 • NÁŠ SORTIMENT:

  Punčochové zboží (punčocháče) dětské, dámské, pánské, pro každý den, společenské, zdravotní, nadměrné a extra dlouhé velikosti, těhotenské, svatební, formující, luxusní, bavlněné, bambusové, thermo punčocháče, punčochy samodržící, punčochy na podvazek, ponožky klasické, zdravotní, diabetické, sportovní, podpůrné, outdoor, treking, thermo ponožky, plážové, zátěžové, silonové, pracovní, dále podkolenky, nadkolenky, návleky, rukavice, thermo prádlo, spodní prádlo značky Wolbar, doplňkový prodej – potítka na ruce, fitness prádlo, kompresní bandáže Voxx a mnoho dalších produktů.


  Zboží lze vybrat v klidu domova na výše uvedených odkazech. Poté stačí zaslat poptávku (formulář ZDE) na naši e-mailovou adresu: puncochyoda@seznam.cz nebo přes e-shop www.puncochyoda.cz a v nejbližším možném termínu Vám sdělíme dostupnost a cenu.


  Zboží, které nemáme skladem pro Vás obratem objednáme u dodavatele.