Uživatelský účet

Punčochy Óda Barrandov

AKTUÁLNÍ UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY:


 • Dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za Vaší přízeň a popřáli Vám za náš obchod Punčochy Óda Barrandov a současně za e-shop puncochyoda.cz hodně štěstí, spokojenosti a především pevné zdraví nejen v roce 2023.

 • Objednávky z našeho e-shopu vyřizujeme každý všední den v naší aktuální otevírací době (viz Provozní doba - Kontakty)>. Platby při zvolení způsobu dopravy OSOBNÍ ODBĚR jsou možné v hotovosti, kartou nebo bankovním převodem na náš účet číslo: 2001615196/2010 -VS číslo objednávky. Pro snadnější platbu nově dodáváme do faktur QR kód.
 •  

 • Při volbě platby bankovním převodem vyčkejte potvrzení skladové dostupnosti, teprve po té Vás vyzveme k úhradě objednávky (platbu lze odložit), děkujeme za trpělivost. V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat: e-mailem puncochyoda@seznam.cz nebo aktuálně na číslech 607 120 627, 605 999 645.  ZÁSILKOVNA.CZ:
 • Jsme pro Vás i nadále VÝDEJNÍ a PŘÍJMOVÉ místo (od 10:00 do 17:30 hod) dopravce Zásilkovna.cz. Na naší prodejně lze platit v hotovosti nebo platební kartou, při platbě v hotovosti Vás prosíme o připravení částky nejlépe přesně v hodnotě zásilky.

 • Veškeré informace k Vaší zásilce dopravce Zásilkovna.cz naleznete v potvrzovací zprávě dopravce s pokyny k vyzvednutí spolu s obdržením HESLA pro výdej zásilky nebo na stránkách:
  https://www.zasilkovna.cz
  TRASOVÁNÍ ZÁSILKY po zadání čísla dopravce Z ... .... .... .


  PŘÍJEM ZÁSILEK JE LIMITOVÁN KAPACITOU NAŠEHO VÝDEJNÍHO / PŘÍJMOVÉHO MÍSTA I VELIKOSTÍ PODANÝCH ZÁSILEK.

 • Při podání více zásilek nebo velké zásilky doporučujeme telefonicky ověřit aktuální stav kapacity našeho prostoru. PODANÉ ZÁSILKY PŘÍJMÁME ve všední dny od 10.00 do 18.30 hod. Zásilky podané po 11.00 hod., budou předány dopravci následující pracovní den (čas je závislý na příjezdu řidiče dopravce).
  5kg_+_mira.png

 • Na naší prodejně lze platit za nákup zboží v hotovosti nebo platební kartou.